Maximalizujte svůj čas, získejte zbrojní průkaz v našem VIP kuru

Ve světě, kde je čas nejcennějším aktivem, Vám nabízíme řešení, které efektivně splní Vaše požadavky na získání zbrojního průkazu. Naše VIP kurzy jsou navrženy pro ty, kteří hledají flexibilitu, osobní přístup a maximální využití svého času.

Za cenu 20 000 Kč Vám nabízíme personalizovaný VIP kurz, při kterém se zkušební komisař bude věnovat výhradně Vám, nebo Vám a Vašemu vybranému partnerovi.

Cena kurzu je stanovena na 20 000 Kč a platí pro jednu nebo dvě osoby. To znamená, že můžete přijít sami, nebo vzít s sebou jednu osobu navíc bez dalších poplatků. Ideální příležitost pro vás a vašeho kamaráda, kolegu, nebo partnera!

Kurz je strukturován tak, aby byl intenzivní, plně přizpůsobený Vašim časovým potřebám a bez jakýchkoli skrytých poplatků. Kompletní náklady zahrnují veškerý potřebný materiál a střelivo.

V rámci našeho VIP programu garantujeme plně individuální přístup, kde je maximální počet účastníků na kurzu limitován na dvě osoby – poskytujeme tak prostor pro detailní instruktáž a zajišťujeme, že Vaše potřeby a otázky budou na prvním místě.

Pokud si přejete získat více informací o našem VIP kurzu, vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my se Vám ozveme s podrobnostmi.

 

Nezávazná poptávka VIP kurzu