Připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše blízké a přátele. Můžete je tak obdarovat netradičním dárkem v podobě kurzu ke získání zbrojního průkazu. Poukazy mají platnost vždy pro daný rok a můžou být použity pro kterýkoliv z kurzů ke získání ZP, které pořádáme minimálně každý měsíc v Ostravě i na naší střelnici ve Frýdku-Místku.

Zbrojní průkaz balíček standard

Poukaz může být v elektronické elektronické formě, nebo klasicky papírový a můžete si jej vyzvednout, nebo ho můžeme zoslat klasickou poštou (v případě platby předem na účet).

Hodnota/cena poukazu je 1800Kč vč. DPH

 

Zbrojní průkaz – balíček komfort

Balíček obsahuje kurz ZP, 1x zkoušky ZP na střelnici Hliník včetně všech poplatků na střelnici s tím spojených. Balíček je většinou uznáván u různých fondů zaměstnavatelů.

Cena je 4 798Kč včetně DPH.

 

Pokud jste se ozhodli koupit Vašim blízkým tento zajímavý dárek, klikněte na tlačítko a napište nám mail, zavolejte, nebo se s námi spojte prostřednictví Facebooku

Koupit poukaz

 

Zážitkové poukazy na střelbu

Chcete si zastřílet a zažít trochu toho adrenalinu a nechcete si dělat zbrojní průkaz? Jste z Ostravy, Frýdku-Místku či okolí? Připravili jsme pro vás také dárkové poukazy pro zážitkovou střelbu na naší střelnici Hliník ve Frýdku-Místku.

Vybrat zážitkový poukaz