Připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkového poukazu pro Vaše blízké a přátele. Můžete je tak obdarovat netradičním dárkem v podobě kurzu ke získání zbrojního průkazu. Poukazy mají platnost vždy pro daný rok a můžou být použity pro kterýkoliv z kurzů ke získání ZP, které pořádáme minimálně každý měsíc v Ostravě i na naší střelnici ve Frýdku-Místku.

Zbrojní průkaz balíček standard

Poukaz může být v elektronické elektronické formě, nebo klasicky papírový a můžete si jej vyzvednout, nebo ho můžeme zaslat klasickou poštou (v případě platby předem na účet).

Hodnota/cena poukazu je 2 800 Kč vč. DPH

Koupit poukaz Standard

 

Zbrojní průkaz – balíček komfort

Balíček obsahuje kurz ZP, 1x zkoušky ZP na střelnici Hliník včetně všech poplatků na střelnici s tím spojených. Balíček je většinou uznáván u různých fondů zaměstnavatelů.

Cena je 6 300Kč vč. DPH.

Koupit poukaz Komfort

 

Pokud jste se rozhodli koupit Vašim blízkým tento zajímavý dárek, budete po kliknutí na tlačítko přesměrováni na náš eshop NakupZbrane.cz, kde si budete moci zvolit typ poukazu a následně jednoduše objednat..

 

 

Zbrojní průkaz – balíček komfort 2

Cena balíčku 10 000 Kč vč. DPH

Balíček je určen pro ozbrojené složky a IZS z fondu FKSP. Obsahuje kurz ZP, 1x poplatek zkušebního komisaře, 1x zkoušky na ZP na střelnici Hliník pro skupiny A,B,C včetně a kolky. Zahrnuje veškeré poplatky mimo lékaře a skupin E a D (možno doplatit individuálně). Pro objednání tohoto balíčku nás kontaktujte prostřednictví emailu info@strelnicehlinik.cz nebo telefonicky na čísle 608 963 654 (Tento balíček nelze zakoupit online prostřednictvím e-shopu).

 

Zážitkové poukazy na střelbu

Chcete si zastřílet a zažít trochu toho adrenalinu a nechcete si dělat zbrojní průkaz? Jste z Ostravy, Frýdku-Místku či okolí? Připravili jsme pro vás také dárkové poukazy pro zážitkovou střelbu na naší střelnici Hliník ve Frýdku-Místku.

Zážitkové střelby mají vlastní webové stránky, na kterých se dozvíte všechny informace. Po kliknutí na tlačítko budete na tyto stránky přesměrováni.

Vybrat zážitkový poukaz