Společnost Perifokus s.r.o. vznikla v roce 2012 v Ostravě a od prvopočátku se zabývá bezpečností. Nejsme však bezpečnostní agentura, zabýváme se školením sebeobrany ať už se zbraní, nebo holýma rukama a školíme různé profesní skupiny od členy bezpečnostních agentur, přes bezpečnostní složky až po například zdravotníky a samozřejmě také každého , kdo má o školení zájem z řad široké veřejnosti.

Jsme akreditovaným pracovištěm Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR v oboru “Instruktor sebeobrany”. Provozujeme střelnici Hliník ve Frýsku-Místku, pravidelně také školíme uchazeče o zbrojní průkaz a pomáháme jim k jeho získání. Školení pro získání zbrojního průkazu je jedno z pravidelných školení, které provádíme průběžně a nový kurz zahajujeme, až na vyjimky, každý měsíc již řadu let jak v Ostravě, tak ve Frýsku-Místku.

Posledním přírůstkem do našeho portfolia služeb je internetový obchod a prodejna se zbraněmi, střelivem, military a outdoor vybavením. Provedeme Vás od úplných začátků  až po “ostříleného borce” včetně vybavení.

Naše školení jsou sestavena tak, aby nemrhala Vašim časem, byla efektivní, cenově přijatelná a abyste v co nejkratší době dosáhli skvělých výsledků. Naši instruktoři mají letité zkušenosti z různých pozic v oboru a přesně vědí co a jak vás učit. Celá koncepce školení je léty odzkoušená, vylepšována a dolaďována. Nestojíme na místě, jdeme stále vpřed. Našima rukama již prošly jednotky tisíc spokojených studentů. Prostě víme co děláme, nejsme jen nějaký “myslivecký spolek” který dělá jednou za čas kurz, aby naplnil pokladnu.

Zbrojak-frydek.cz je srtánka provozovaná společností Perifokus s.r.o.

Perifokus s.r.o.
Úsek výuky ochrany
Čujkovova 3097
700 30 Ostrava – Zábřeh

Naši hlavní stránku najdete na adrese www.perifokus.cz naučíme Vás mimo střelby také sebeobranu a další, v dnešním světě tak potřebné, věci.